میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ نوعی هاشور ابرو میباشد. میکروبلیدینگ ابرو یا هاشور سه بعدی ابرو ، یکی از جدیدترین روشهای هاشور ابرو است به طور دقیقتر در روش میکروبلیدینگ ، تلفیق هنر میکاپ و تتو در هم آمیخته میشود و نتیجه زیبایی بر روی صورت نقش میبندد. میکروبلیدینگ ابرو توسط سوزن مخصوص و به صورت دستی بدون نیاز به دستگاه موتور دار ، انجام میشود ، در این روش با استفاده از رنگهای هاشور و ایجاد خراش سطحی در پوست ، به صورت تار موی ابرو، رنگ میگیرند و در پوست شما باقی میمانند.

میکروبلیدینگ ابرو ظریفترین هاشور ابرو اسن

دوام میکروبلدینگ ابرو چقدر است؟

یکی از متدوال ترین سوالهای اخیر ، دوام میکروبلدینگ ابرو میباشد ، دوام میکروبلیدینگ ابرو به سه عامل مهم بستگی دارد :
1 . رنگ انتخابی شما برای هاشور 2. نوع پوست صورت شما (معمولی , چرب ، خشک ) و 3. برند رنگهای هاشور این دو عمال نقش کلیدی در ماندگاری و دوام میکروبلیدینگ دارند. در ادامه به بررسی دقیقتر این دو عامل میپردازیم و ماندگار این روش را به تفصیل بیان خواهیم کرد.

دوام میکروبلیدینگ ابرو 8 تا 12 ماه است. بسته به نوع پوست ورنگ هاشور ابرو متغیر میباشد.

1. رنگ هاشور ابرو :

همانطور که اشاره شد ، روش میکروبلیدینگ ، ایجاد خراش سطحی در زیر پوست توسط سوزن و به صورت دستی میباشد . بنابراین هرچه رنگ هاشور ابرو روشن تر انتخاب شود میزان ماندگاری آن کمتر خواهد بود و نیاز به ترمیم دارند.

2. نوع پوست صورت عامل مهم در ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو :

نوع پوست صورت شما عامل بسیار مهمی در ماندگاری هر نوع هاشوری خواهد بود ، به طور کلی پوست هایی که دارای چربی هستند و در نوع چرب و یا مختلط قرار دارند ، میزان ماندگاری هاشور در این نوع پوستها کمتر میباشد ، چرا که چربی ترشح شده در سطح پوست باعث کمرنگ شدن رنگ هاشور خواهد شد.

3. برند و جنس رنگهای هاشور :

از مهمترین عاملهای ماندگاری یک میکروبلدینگ خوب ، انتخاب برند و جنس رنگ هاشور ابرو میباشد ،با استفاده از مارک و برند ارجینال رنگهای هاشور ابرو ، میزان ماندگاری ودوام میکروبلیدنگ افزایش میابد.

در نتیجه و به طور کلی، میزان ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو را حداقل از 6 ماه تا حداکثر یکسال دانست. هر چه این سه عامل در شرایط ایده آل باشند دوام هاشور ابرو شما بیشتر خواهد بود.

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو به چه صورت است؟

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو ، جز یکی از ممهمترین عوامل زیبایی و تکمیل کار هاشور ابروی شما میباشد. با انجام میکروبلیدینگ ، ابروی شما پس از 7 تا 10 روز نیاز به ترمیم خواهد داشت ، تا نواقص کار و جاهای رنگ گرفته نشده ، ترمیم شود و ابروی شما به زیبایی تمام و کاملا طبیعی جلوه نماید.

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو یکی از مهمترین فاکتورهای انجام میکروبلیدینگ یا هاشور ابرو است.

هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ در سالن زیبایی بانوی بهشت

سالن زیبایی بانوی بهشت ، به عنوان ده سالن برتر خدمات هاشور ابرو در ایران ، عضو رسمی آکادمی فیبروز ، با تاییدیه بهداشت ، ارائه دهنده خدمات میکروبلیدینگ ابرو ، با استفاده از رنگهای ارجینال انحصاری وارد شده از ایتالیا و کانادا میباشد. کلیه عزیزان علاوه بر سایت بانوی بهشت میتوانند ، نونه کارهای ما را در اینستاگرام بانوی بهشت و یا به صورت حضوری مشاهده نمایند.

انجام میکروبلیدینگ یا هاشور سه بعدی در بانوی بهشت،با استفاده از جدیدترین زوشها