خدمات هاشور ابرو، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو

هاشور ابرو چیست ؟ روشهای هاشور ابرو ؟ هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن؟ در این مقاله پاسخ به تمامی سوالات هاشور ابرو را خواهید خواند...

از گذشته تا به امروز زیبایی طبیعی یکی از دغدغه های بانوان بشمار میرود، بسیاری از بانوان عزیز با کم پشتی ابرو و یا ریزش ابرو مواجه هستند و به اجبار روزانه ساعتها وقت خود را برای فرم دهی و پرکردن ابروها با مداد و سایه ابرو میگذرانند، بدیهست تکرار میکاپ ابرو به طور مداوم کار بسیار دشواریست.

از این رو از سالهای پیش تاتو بر روی ابروان انجام میشد این عمل بسیار دردناک با ظاهری یکنواخت و بدون تغییری را در چهره ایجاد میکرد و همچنین با گذر زمان و تغییر مد زیبایی طبیعی از چهره های دارای تاتو گرفته میشد. به همین دلیل از طرفداران تاتو ابرو کاسته شد؛ با پیشرفت تکنولوژی روشی بنام تاتو خطی یا هاشور ابرو به وجود آمد.

هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو هم نوعی تاتو ابرو به حساب می‌آید. با این تفاوت که هاشور ابرو کاربرد متفاوتی با تاتو ابروی معمولی و عادی دارد. هاشور ابرو هم به صورت سنتی و هم به صورت مدرن با روش میکروپیگمنتیشن انجام می‌شود. حدود 5سال است که روش میکروپیگمنتیشن که برای کارهای مختلف تاتو از جمله هاشور ابرو استفاده می‌شود، وارد ایران شده است. اما ممکن است کسانی هنوز به روش های سنتی علاقه داشته باشند.

هاشور ابرو تکنیکی تازه است که باعث قرینه سازی ابروها می شود. قرینه بودن ابرو ها اعتماد به نفس زیادی به صاحب ابرو های تازه می دهد. اغراق نیست اگر بگوییم که شکل هاشور ابرو می تواند به ظاهر شما زییایی جدیدی بدهد؛ هاشور ابرو در حقیقت زیرمجموعه ای از تتویی است که فقط روی ابرو انجام می شود و ظاهری شبیه به موهای ابرو دارد و چهره فرد بسیار طبیعی و زیبا به نظر میرسد.

هاشور ابرو امروزه به دو روش امکان پذیر است میکروپیگمنتیشن و میکروبلدینگ، هردوی این روش ظاهری طبیعی به چهره میبخشد اما دارای تفاواتهای جزیی نیز هستند در ادامه به تفاوت هر دو روش میپردازیم.

          هاشور ابرو نوعی از تتو در ناحیه ابرو برای ابروهای کم پشت است. هاشور به صورت خطهای ظریف مانند مو در ابرو تتو میشوند.

تفاوت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در چیست؟

تفاوت این دو روش در نوع قلم مورد استفاده میباشد، در روش میکروبلیدینگ از قلم بلید استفاده می شود که به صورت دستی و بدون موتور است و دارای سوزنهای یکبار مصرف فلت یا اسلوپ میباشد که با فشار دست سوزن به صورت مو و هاشور روی پوست حرکت داده میشود. اما در روش میکروپیگمنتیشن قلم هاشور دارای موتور برقی با قابلیت تنظیم دور موتور است.

ظاهر هاشور در هر دو روش بسیار شبیه و میتوان گفت یکسان است چرا که ضخامت سوزن آنها یکیست اما ماندگاری هاشور در آن متفاوت است.

در روش میکروبلیدینگ دوام رنگ در پوست نسبت به میکروپیگمنتیشن خیلی کمتراست. چرا که فشار سوزن بر روی پوست با نیروی دست سطحی تر است و رنگ در لایه اولیه پوست قرار میگیرد و دوام آن کمتر میشود. همچنین گفتنیست هزینه هاشور در روش میکروبلدینگ کمتر از روش میکروپیگمنتیشن میباشد.

میکروبلیدینگ ابرو نوعی هاشور است که با تیغ مخصوص در ابرو انجام شده و بسیار ظریفت  میباشد. میکروپیگمنتیشن ابرو توسط دستگاهست با دوام بیشتر اما ظرافت کمتر دارد.

خدمات میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ با بانوی بهشت

بانوی بهشت نیز مفتخر است به عنوان اولین سالن زیبایی در ارائه خدمات هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در ایران میباشد ، که با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی هاشور ابرو بسیار طبیعی در محیطی کاملا بهداشتی و مواد یکبار مصرف با استفاده از رنگهای نچرال انحصاری وارد شده از ایتالیا دارای طیف رنگ بسیار گسترده، جز یکی از برترین سالن های زیبایی در خدمات هاشور از سوی بانوان ایرانی شناخته شده است. شایان ذکر است طراحی ابرو متناسب با فرم چهره شما توسط گریمور سینمایی بانو گیاهپور انجام میپذرید.

انواع هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو در سالن زیبایی بانوی بهشت، ظریفترین نوع هاشور با استفاده از رنگهای آمریکایی با دوام بالا.

نمونه هاشورهای ابرو بانوی بهشت

بانوان عزیز میتوانند جهت بازدید حضوری از نمونه کارهای هاشور ابرو از ساعت 9صب الی 7 عصر با هماهنگی قبلی مراجعه نمایند.

جهت بازدید و رزرو وقت با سالن زیبایی بانوی بهشت تماس بگیرید.