میکاپ عروس با بانوی بهشت

میکاپ عروس یکی از بزرگترین معضلات عروسی محسوب میشود ، میکاپ عروس در تهران و انتخاب سبک میکاپ عروس و میکاپ آرتیست عروس ،بسیار دشوار است با ما همراه باشید با چند نکته کلیدی موثر در انتخاب میکاپ عروس ...

زیبایی حق همه انسانهاست

زیبایی امریست که انسان از آن لذت می‌برد و آن را می‌ستاید ، امروزه زیباتر دیده شدن جز ارکانهای مهم برای هرفرد بشمار می آید حال میل به زیباتر دیده شدن بدیهیست در یک شب خاص از زندگیمان دوچندان میشود همه ما خواستار ثبت لحظه های باشکوه روز عروسی هستیم، بنابراین یکی از مهمترین کاراهای قبل از عروسی انتخاب صحیح سالن زیباییست.

انتخاب میکاپ آرتیست و سالن زیبایی 

امروزه بسیاری از افراد سودجو خود را به عنوان میکاپ آرتیست در فضای مجازی معرفی نموده و با نشر عکسو کلیپهای ساختگی و روتوش شده سعی در جذب مشتری دارند و بسیاری از نوعروسان با اعتماد بر این عکسها در روز عروسی بعد از اتمام میکاپ پشیمان از انتخابشان شده و راه چاره ایی هم وجود ندارد.

سالن زیبایی بانوی بهشت با کادر مجرب و بهترین میکاپ آرتیست، ارائه دهنده خدمات تخصصی میکاپ عروس میباشد.سالن زیبایی بانوی بهشت با کادر مجرب و بهترین میکاپ آرتیست، ارائه دهنده خدمات تخصصی میکاپ عروس میباشد.

آیا گرانترین میکاپ عروس بهترین میکاپ برای عروس است؟

بسیاری از عروسهای عزیز میپندارند هرچه میکاپ عروس گران تر باشد مسلما میکاپ آرتیست آن بهتر کار میکند! اما این تفکر اشتباه است چرا همانطور که اشاره شد بسیاری از افراد متقلب با ادیت عکسها و کلیپ های نمونه کار عروس ، میکاپ را درخشان و زیبا جلوه میدهند و عروسهای گل با دیدن این تصاویر فریب خورده و هزینه گزافی را برای میکاپ عروس و پکیج عروس میپردازند. بنابراین توصیه اکید ما به عزیزان تازه عروس این است قبل از انتخاب میکاپ آرتیست از نمونه میکپهای عروس به صورت حضوری بازدید کنند و نظرات عروسهای قبلی را حدالامکان جویا شوند.

میکاپ عروس با بانوی بهشت، زیبا بدرخشید

سالن زیبایی بانوی بهشت با پشتوانه بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه میکاپ و زیبایی مفتخر به ارائه خدمات تخصصی میکاپ عروس توسط گریمور سینمایی بانو گیاهپور از شاگردان استاد جلال معیریان گریمور بزرگ سینما میباشد تمامی نوعروسان عزیز در سالن زیبایی بانوی بهشت چهره پردازی با میکاپی به سبک اروپایی میشوند که باعث زیبایی دوچندان عزیزان خواهد شد.

همچنین تمامی مواد آرایشی مورد استفاده از مارک مک هالیودی لاین گریم سینمایی انحصاری وارد شده میباشد و قابلیت ماندگاری تا 24 ساعت بدون تغییر با همان درخشندگی و تازگی برروی پوست باقی میماند. عروس های عزیز میتوانند همه روزه با هماهنگی قبلی به سالن زیبایی بانوی بهشت مراجعه کرده و از عروس های واقعی سالن زیبایی به صورت مستقیم بازدید نمایند و با خیالی آسوده به تصمیم گیری بزرگترین انتخاب خود بپردازند.

          میکاپ تخصصی عروس با استفاده از مواد گریم هالیوودی ، آرایش عروس همراه با چهره پردازی انجام میگیرد بنانبراین میکاپ عروس دلنشین و ناز میشود.

 

نمونه کارهای عروس بانوی بهشت

جهت بازدید از عروسهای سالن و رزرو وقت از ساعت 9 صبح الی 6 عصر با سالن زیبایی بانوی بهشت تماس بگیرید.